FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 9076337
nr 907 6337
ARMCHAIRS
2 pcs, 1940s, wear.
2 st, 1940-tal
Condition: slitage
SEK 450
Monday August 25 2014
at 19:17:20
150 kr
350 kr
300 kr
400 kr